Bosch PBA 18V 4Ah W-C 1.600.A01.1T8

Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 1 504 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 475 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta53 Kč97 % • 54 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka79 Kč100 % • 12 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 760 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč95 % • 2 566 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč90 % • 1 966 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 918 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma98 % • 7 150 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 1 741 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 6 117 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 11 156 recenzíDalší informace

Napětí
18 V
0.64 kg

Jsem velice spokojená.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Těší nás, že jste s naším akumulátorem Bosch PBA 18V 4Ah W-C spokojená a že se Vám líbí.
    Věříme, že s ním budete spokojená i nadále.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s naším akumulátorem Bosch PBA 18V 4Ah W-C spokojen a že se Vám líbí.
    Věříme, že s ním budete i nadále spokojen.

• Vydrží dlouho...kupoval jsem na řetězovou pilu a na strunovku

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že se Vám náš akumulátor Bosch PBA 18V 4Ah W-C líbí a že jste s ním spokojen.

Napětí
18 V
0.64 kg

S akumulátorem 18V 4Ah Bosch PBA 18V 4.0Ah W-C 1.600.A01.1T8 budete mít vždy dostatek energie pro vaše nářadí. Tento lithiový akumulátor nabízí kapacitu 4 Ah a je vhodný pro použití s řadou Bosch 18V nářadí. Díky svému výkonu a kapacitě můžete pracovat s nářadím po delší dobu bez nutnosti častého nabíjení. Specifikace Akumulátor 18V 4Ah Bosch PBA 18V 4.0Ah W-C 1.600.A01.1T8 Akumulátor 18V 4Ah Bosch PBA 18V 4.0Ah W-C 1.600.A01.1T8 je vybaven lithiovými články, které nabízejí vysokou kapacitu a dlouhou životnost. Akumulátor je vhodný pro použití s řadou Bosch 18V nářadí, jako jsou například vrtačky, brusky, pily a další. Nabíjecí doba akumulátoru je zhruba 60 minut. Akumulátor je vybaven LED indikátorem stavu nabití, který vám ukáže, kolik energie ještě zbývá. Akumulátor má rozměry 115 x 82 x 56 mm a váží 0,6 kg. Jeho výstupní napětí je 18V. Shrnutí a doporučení produktu Akumulátor 18V 4Ah Bosch PBA 18V 4.0Ah W-C 1.600.A01.1T8 je ideální volbou pro ty, kteří potřebují spolehlivý a výkonný akumulátor pro své Bosch 18V nářadí. Díky vysoké kapacitě a dlouhé životnosti můžete pracovat s nářadím po delší dobu bez nutnosti častého nabíjení. Akumulátor je vybaven LED indikátorem stavu nabití, takže vždy víte, kolik energie ještě zbývá. Pokud hledáte další příslušenství pro vaše Bosch nářadí, jako jsou například nabíječky nebo další akumulátory, naleznete je v naší nabídce K & V ELEKTRO. O společnosti BOSCHUž více než 125 let společnost BOSCH přináší na trh inovativní technologie a průkopnické vynálezy, kterými posunula laťku zase o něco výše. BOSCH má zastoupení po celém světě a na našem území založila první pobočku v roce 1920. V sortimentu společnosti naleznete nejenom kvalitní nářadí, ale například také domácí spotřebiče a nejrůznější technologie z oblasti mobility.Z našeho e-shopu si od společnosti BOSCH můžete objednat třeba elektrické a AKU brusky, frézy a pily, vrtačky, šroubováky a kladiva, akumulátory nebo průmyslové vysavače.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Jsem velice spokojená.

Vážený zákazníku,
    Věříme, že s ním budete spokojená i nadále.

Vážený zákazníku,
    Věříme, že s ním budete i nadále spokojen.

• Vydrží dlouho...kupoval jsem na řetězovou pilu a na strunovku

Váš tým elektrického nářadí Bosch

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Je hezky zabalený

Vážený zákazníku,
    velice děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš akumulátor Bosch PBA 18V 4Ah W-C líbí a že jste s ním spokojený.

• , zakoupeno v Allegro.cz

• Dělá produkt co má už pracuje
    • Díky kapacitě trochu větší váha
    • Není co dodat.

Produkt doporučuji.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že se Vám náš akumulátor Bosch PBA 18V 4Ah W-C líbí a že jste s ním spokojen. Přejeme Vám, aby akumulátor dlouho a stále dobře sloužil.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Aku používám v sekačce na trávu. Abych nemusel čekat než se nabije, přikoupil jsem druhou. Doba nabití cca 65 minut, tak mohu plynule pokračovat v sekání.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch PBA 18V 4Ah W-C líbí a že Vám vyhovuje.

• , zakoupeno v Tomek - stroje a nářadí

Delší doba práce s nástrojem

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch PBA 18V 4Ah W-C líbí a že jste s ním spokojen.
    Váš tým elektrického nářadí Bosch

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

univerzální pro více zařízení (Bosch, Gardena..)

• , zakoupeno v Alza.cz

• Používam na ruční el. pile Al-Ko, super výdrž, váha je stále dobrá.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• jednu baterii už vlastním